Teslimat Koşulları ve Bilgilendirme

TESLİMAT KOŞULLARI VE BİLGİLENDİRME

______ TL ve üzeri Siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !!!

www.tassar.com.tr Online e-ticaret satış sayfamız üzerinden oluşturacağınız siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilmektedir.

Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi sizlere ulaştıracaktır.

Siparişinize dair herhangi bir nedenle, herhangi bir aksilik olması halinde; SİTE’de yer alan ve belirttiğiniz size ait üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin tam, eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Aksi halde www.tassar.com.tr siparişlerinizin tam ve gereği gibi ulaşmamasına dair hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Firmamızda Ulusal, milli ve dini bayramlarda çalışma yoktur. Bu nedenle bu tür resmi tatiller ile, Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri garantisi ile size teslim edilecektir.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmenizi, hatalı, ayıplı ürünleri teslim almamanızı rica ederiz.

www.tassar.com.tr Online e-ticaret alışveriş sitesi olup, aynı anda birden fazla kullanıcı alışveriş yapabilmektedir. Bu nedenle stoklarla sınırlı olan ürünlerimizde tüketicilerin aynı ürünü aynı anda alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir.

Siparişinizde yer alan ürün eğer stoklarımızda yoksa ve/veya tükenmiş ise; 4 gün bekleme süresi vardır.

Ürün bekleme süresi içinde tedarik edilemez ve siparişe konu ürün tüketiciye gönderilemez ise yaptığı ödeme kendisine aynen iade edilir. ÜYE bu hususu kabul ederek onaylamaktadır.


Ücretsiz Kargo
200 TL üzerinde tüm siparişlerde ücretsiz kargo

Para İade Garantisi
30 gün içinde para iade

7/24 Online Destek
7/24 müşteri desteği

Online Ödeme Güvenliği
SSL Güvenlik Sertifikası