Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz ve herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması veya kullanıcı hataları nedeniyle ürünün bozulması, kullanılamaması, kırılması vs... garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ve tarafınıza ulaşan ayıplı yada beğenmediğiniz ürünlerimiz adına; teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Aksi halde ürünü kabul ettiğiniz ve cayma hakkınızı kullanmadığınız addolunacaktır.

Değişim yada iade talepleriniz için:

Kullanılmamış durumda olan ürünlerin MNG Kargo ile tarafımızdan ödenecek şekilde Faturanın altında yer alan açıklama alanı doldurularak aşağıda yer alan adresimize göndermenizi rica ederiz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak; yürürlükteki Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. İadeler nedeniyle sipariş tutarınız 50 TL’nin altına düşmesi durumunda kargo ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.

Teslimat Adresimiz :

Ticari Ünvan : MERCANLAR MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. A.Ş.

Adres : Yakuplu Mah. Dereboyu Cad. No:10, İç Kapı No: 1, Beylikdüzü/İSTANBUL

Web Adresi : www.tassar.com.tr

E-posta Adresi : info@tassar.com.tr

Telefon : +90 212 875 44 55

Faks : +90 212 876 67 42


Ücretsiz Kargo
200 TL üzerinde tüm siparişlerde ücretsiz kargo

Para İade Garantisi
30 gün içinde para iade

7/24 Online Destek
7/24 müşteri desteği

Online Ödeme Güvenliği
SSL Güvenlik Sertifikası